اخبار > از این پس کارکرد های مربوط به کلینیک ها و درمانگاه ها به روز پرداخت می شود
در جلسه هم اندیشی ریاست دانشگاه با مدیران گروه های بالینی مطرح شد؛

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA MicrosoftInternetExplorer4

 

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA MicrosoftInternetExplorer4

خبـــر

 

در جلسه هم اندیشی ریاست دانشگاه با مدیران گروه های بالینی مطرح شد؛

از این پس کارکرد های مربوط به کلینیک ها و درمانگاه ها به روز   پرداخت می شود

 

 

با تغییر فرایندهای تحویل اسناد مالی و با همکاری سازمان بیمه سلامت، از این پس کارکردهای مربوط به کلینیک ها و درمانگاه های سرپایی بیمارستان ها به موقع پرداخت می شود.

به گزارش روابط عمومی دکتر محمودرضا میری رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان روز گذشته در جلسه هم اندیشی با مدیران گروه های بالینی گفت: فرایند پرداخت کارانه و کلینیک های ویژه، به دلیل تاخیر در پرداخت بیمه ها، با تاخیرهای چند ماهه و سالیانه انجام می شود.

وی با اشاره به همکاری صمیمانه اداره کل بیمه سلامت استان در زمینه تامین اعتبار و پرداخت بیمه ای همکاران گفت: لازم است تا اسناد بیمه ای و گزارشات و آمار کارکرد های مربوط به کلینیک ها و درمانگاه ها در اسرع وقت تنظیم و به سازمان های بیمه گر تحویل شود.

دکتر میری که ظهر روز شنبه 6 آبان ماه در نشست هم اندیشی با مدیران گروه های بالینی دانشگاه سخن می گفت، اجرای طرح تمام وقتی را یکی از آرمان های بزرگ نظام سلامت عنوان کرد  که با صرف وقت و هزینه بسیار اجرائی شده است. وی با اشاره به شرایط استان و با اشاره به طرح درخواست هائی از جانب اعضای هیئت علمی برای تاسیس مطب تصریح کرد: با توجه به قوانین موجود و مسائل خاص هر رشته و گروه آموزشی  لازم است تا با بهره گیری از کارگروهی متشکل از نمایندگان گروه ها و اعضای هیئت علمی، شاخص هائی تعیین و راهکارهای پیشنهادی در این خصوص در جلسه  هیئت امنای دانشگاه مطرح شود.

دکتر صفدری رئیس بیمه سلامت استان هم در این جلسه گفت: باید  شرایط ویژه ای را برای ایجاد انگیزه جهت استقبال فارغ التحصیلان تخصص های پزشکی از ماندگاری و ارائه خدمت در بیمارستان های استان فراهم کرد که کوتاه تر کردن زمان لازم برای صدور مجوز مطب، با توجه به نیاز به جذب نیروهای تخصصی و فوق تخصصی  می تواند یکی از این راهکار ها باشد.

وی در بخش دیگری از سخنانش به ارائه پیشنهاداتی در خصوص تغییر فرایند تحویل اسناد مالی به بیمه سلامت پرداخت و گفت: در صورت ایجاد این تغییر کارکردهای مربوط به کلینیک ها و درمانگاههای سرپایی به روز پرداخت خواهد شد.

در این جلسه که با همت معاونت محترم آموزشی دانشگاه برگزار شده بود، هر یک از مدیران گروه ها به ارائه نقطه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.

روابط عمومی معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان

 


سه شنبه ٩ آبان ١٣٩٦ ٠٨:١٦ News ١٦٧٢٦

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

 

 

 

محتوای مرتبط