اخبار > از این پس کارکرد های مربوط به کلینیک ها و درمانگاه ها به روز پرداخت می شوددر جلسه هم اندیشی ریاست دانشگاه با مدیران گروه های بالینی مطرح شد؛

 

خبـــر

 

در جلسه هم اندیشی ریاست دانشگاه با مدیران گروه های بالینی مطرح شد؛

از این پس کارکرد های مربوط به کلینیک ها و درمانگاه ها به روز   پرداخت می شود

 

 

با تغییر فرایندهای تحویل اسناد مالی و با همکاری سازمان بیمه سلامت، از این پس کارکردهای مربوط به کلینیک ها و درمانگاه های سرپایی بیمارستان ها به موقع پرداخت می شود.

به گزارش روابط عمومی دکتر محمودرضا میری رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان روز گذشته در جلسه هم اندیشی با مدیران گروه های بالینی گفت: فرایند پرداخت کارانه و کلینیک های ویژه، به دلیل تاخیر در پرداخت بیمه ها، با تاخیرهای چند ماهه و سالیانه انجام می شود.

وی با اشاره به همکاری صمیمانه اداره کل بیمه سلامت استان در زمینه تامین اعتبار و پرداخت بیمه ای همکاران گفت: لازم است تا اسناد بیمه ای و گزارشات و آمار کارکرد های مربوط به کلینیک ها و درمانگاه ها در اسرع وقت تنظیم و به سازمان های بیمه گر تحویل شود.

دکتر میری که ظهر روز شنبه 6 آبان ماه در نشست هم اندیشی با مدیران گروه های بالینی دانشگاه سخن می گفت، اجرای طرح تمام وقتی را یکی از آرمان های بزرگ نظام سلامت عنوان کرد  که با صرف وقت و هزینه بسیار اجرائی شده است. وی با اشاره به شرایط استان و با اشاره به طرح درخواست هائی از جانب اعضای هیئت علمی برای تاسیس مطب تصریح کرد: با توجه به قوانین موجود و مسائل خاص هر رشته و گروه آموزشی  لازم است تا با بهره گیری از کارگروهی متشکل از نمایندگان گروه ها و اعضای هیئت علمی، شاخص هائی تعیین و راهکارهای پیشنهادی در این خصوص در جلسه  هیئت امنای دانشگاه مطرح شود.

دکتر صفدری رئیس بیمه سلامت استان هم در این جلسه گفت: باید  شرایط ویژه ای را برای ایجاد انگیزه جهت استقبال فارغ التحصیلان تخصص های پزشکی از ماندگاری و ارائه خدمت در بیمارستان های استان فراهم کرد که کوتاه تر کردن زمان لازم برای صدور مجوز مطب، با توجه به نیاز به جذب نیروهای تخصصی و فوق تخصصی  می تواند یکی از این راهکار ها باشد.

وی در بخش دیگری از سخنانش به ارائه پیشنهاداتی در خصوص تغییر فرایند تحویل اسناد مالی به بیمه سلامت پرداخت و گفت: در صورت ایجاد این تغییر کارکردهای مربوط به کلینیک ها و درمانگاههای سرپایی به روز پرداخت خواهد شد.

در این جلسه که با همت معاونت محترم آموزشی دانشگاه برگزار شده بود، هر یک از مدیران گروه ها به ارائه نقطه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.

روابط عمومی معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان

 


سه شنبه ٩ آبان ١٣٩٦ ٠٨:١٦ News ١٦٧٢٦

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


 

 

 

نمایش خبر

برگزاری کارگاه دانش پژوهی و نحوه نگارش فرآیندهای آموزشی جشنواره شهید مطهری
آغاز ثبت خلاصه مقالات بیستمین جشنواره آموزشی شهید مطهری
برگزاری کارگاه احیاء قلبی ریوی بزرگسالان جهت دستیاران جدیدالورود
برگزاری کمیته برنامه ریزی آغاز سال تحصیلی جدید در مجتمع عالی سلامت شهرستان خاش
زمان ،مکان و مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون سراسری و کارشناسی ناپیوسته سال تحصیلی 98 – 97
افتتاح استدیوی ضبط صدا و تصویر توسط واحد آموزش مجازی EDC
فراخوان دوازدهمین جشنواره آموزشی کشوری شهید مطهری
پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد آموزش پزشکی مجازی ویژه اعضای هیات علمی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در سال تحصیلی 98 -97
تاکید معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان بر ضرورت بازبینی و برنامه ریزی درراستای توسعه همکاری درون بخشی گروه زنان و زایمان و گروه مامایی و بهداشت باروری
برگزاری کنقرانس تجویز و مصرف منطقی داروهای ضد افسردگی و اپیومید
فعالیت های دانشگاه برای تامین نیروی انسانی بومی به ثمر نشست
برگزاری هجدهمین جلسه هیات ممیزه و ارتقا رتبه ده نفر از اعضای هیات علمی دانشگاه
برگزاری آزمون کارشناسی ارشد رشته های علوم پزشکی
نشست معاونین آموزشی و مدیران حوزه آموزش دانشگاه علوم پزشکی زاهدان و مشهد در سالن کنفرانس معاونت آموزشی مشهد و امضاء تفاهم نامه همکاریهاری های آموزشی دو دانشگاه
برگزاری دومین مرحله اعتبار بخشی بیمارستان های آموزشی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان توسط ارزیابان کلان منطقه آمایشی 8 کشور
فایل راهنمای استفاده از سامانه ارزشیابی اساتید(نسخه مدرس)
زمان برگزاری مرحله دوم المپیاد سلامت دانشجویی اعلام گردید
برگزاری کارگاه بخیه در مرکز مهارتهای بالینی
برگزاری کارگاه خلاقیت در تدریس
قابل توجه برگزیدگان مرحله اول المپیاد سلامت دانشجویی

محتوای مرتبط