اخبار > پذیرش دانشجو در مجتمع های آموزش سلامت تنها بر اساس نیاز منطقه صورت می پذیردمعاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: پذیرش دانشجو در مجتمع های آموزش عالی سلامت، تنها بر اساس نیازسنجی و با هدف تامین نیروی انسانی شهرهای تحت پوشش صورت می پذیرد.

به گزارش روابط عمومی- دکتر سید محمد نصیر الدین طباطبایی معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در بازدید از مجتمع آموزش عالی سلامت خاش با بیان اینکه مهمترین اولویت نظام سلامت تربیت نیروی ماندگار بومی است گفت: پذیرش برخی رشته ها از جمله کارشناس اتاق عمل بدلیل عدم وجود زیرساختهای لازم لغو گردید که با رشته های دیگر از جمله پرستاری جایگزین می شوند.

وی همچنین از برنامه ریزی برای راه اندازی رشته پرستاری در مجتمع آموزش عالی سلامت خاش خبر داد و افزود: پیگیری های لازم در حال انجام است و در صورت صدور مجوز از جانب وزارت بهداشت، رشته پرستاری نیز در این مجتمع راه اندازی خواهد شد.

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با اشاره به تقاضای ادامه تحصیل و یا اشتغال متعهدین معاونت آموزشی خاطرنشان کرد: موضوع در جلسه هیات رئیسه دانشگاه مطرح شده و در صورت اعلام عدم نیاز معاونت های بهداشتی و درمان دانشگاه این نیرو ها می توانند ادامه تحصیل دهند و یا برای اشتغال به کار پس از مکاتبه با وزارت بهداشت گواهی معدل برای ارائه به بخش خصوصی صادر شود.


چهارشنبه ٤ دی ١٣٩٨ ٠٩:٠٠ News ٢٥١٩٧

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


صفحه اصلی سایت

 

 

 

نمایش خبر

کارگاه معرفی برنامه پزشک پژوهشگر
نحوه ورود به سامانه آموزش مجازی نوید
دانلود فیلم های آموزشی سامانه نوید
نخستین پویش صوتی در یاددهی و یادگیری علوم پزشکی
برگزاری آزمونهای گواهینامه و دانشنامه تخصصی در دانشگاه
پیام معاون آموزشی وزیر بهداشت،درمان و آموزش پزشکی به مناسبت شروع سال تحصیلی جدید
تغییر سامانه آموزش مجازی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان از lms به نوید همزمان با سراسر کشور
شکیل ستاد رفاهی اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با هدف پایش و نظارت بربهبود مستمر امور رفاهی و معیشتی اعضای هیات علمی
ارائه تمامی دروس تئوری دانشگاه علوم پزشکی زاهدان به صورت مجازی
رقابت 530 داوطلب در آزمون پذیرش دانش آموز بهیاری هنرستان های بهیاری دخترانه و پسرانه سراوان و خاش
ارتقاء کیفی آموزش اولویت اصلی ما در جذب اعضای هیئت علمی است
تولید بیش از 10 هزار محتوای آموزشی درسی مجازی توسط اساتید دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در نیمسال گذشته و بارگزاری بر سامانه Lms این دانشگاه
درخشش دانشجویان علوم پزشکی زاهدان در مرحله نخست دوازدهمین دوره المپیادهای علمی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور
یکم شهریور ، زاد روز حکیم بوعلی سینا و روز پزشک بر تمامی پزشکان دلسوز و زحمتکش مبارک باد
کنکور دیگری هم همزمان با کنکور سراسری در زاهدان برگزار شد.
محرّم، زیباترین نگارخانه در قلب هستی است که زمین و آسمان و ملک و ملکوت و عرش و فرش را شگفت زده کرده است. فرارسیدن ماه محرم تسلیت باد.
در برگزاری آزمون ها تمام پروتکل های بهداشتی در دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با دقت اجرا شده است
حضور 21 داوطلب مبتلا به کرونا در آزمون کارشناسی ارشد رشته های علوم پزشکی
برگزاری آزمون دستیار تخصصی بالینی

محتوای مرتبط